Koji puta je dovoljno htjeti, pa osvane sunčan dan – tako je bilo uoči Dana grada, 29. 4. na Trgu slobode, za vrijeme programa “Gradu s ljubavlju”. Puno sunca, dječjeg smijeha, plesa, puno roditelja, sugrađana i turista. Baš kako bi svako dijete željelo da izgleda praznik. I sve je teklo baš kako smo zamislili zajedno s Adilom, Beti, Ivanom i Tanitom iz USB-a – u programu u kojem su djeca radila likovne radove u kolaž tehnici na temu prijateljstva, plesu, break danceu, pokaznom streličarstvu sudjelovalo je oko 15o djece i nekolicina odraslih iz DND-a i volonteri/volonterke: Marina Đelalija, Marina Pacenti, Sonja Mandić, Dunja Klarić, Fredi Stojnić. Led su i ovoga puta probile članice i članovi grupe Happy. Popunili smo više od dva sata programa, pekli smo palačinke, prikupljali donacije, družili se, bodrili malene i one veće u javnom nastupu, zabavljali se. Fotografije će bolje dočarati atmosferu nego riječi.
Kolačići omogućavaju bolje korisničko iskustvo, prilagodbu sadržaja i analize posjeta web stranici. Postavke kolačića možete dodatno konfigurirati u Vašem web pregledniku.