Draga djeco i roditelji, od petak 12. ožujka zatvorili smo, po uputi gradske uprave, naš prostor na Trgu kneza Branimira i ne znamo kada ćemo ponovno otvoriti vrata. Nadamo se samo da će virus brzo posustati i da ćemo se uskoro ponovno zajedno zabavljati, smijati, učiti, glumiti, breakati….
Nadamo se da niste zaboravili sve što smo do sada ove godine naučili i da povremeno vježbate: glumu ponedjeljkom, brek dance ponedjeljkom i četvrtkom, da istražujete i kodirate utorkom, bavite se znanošću i programiranjem srijedom, igrate bojama i pokretima petkom, a subotom prioritetima Dječjeg foruma.
Promaklo nam je naše druženje na Svjetski dan pjesništva, ali kako STIHOVI NE POZNAJU GRANICE, objavili smo na našoj Facebook stranici nekoliko učeničkih radova koje smo dobili na naš mail. Imate li vi kakvu pjesmu – svoju ili nekog odraslog pjesnika koja vam je draga, pošaljite nam, podijelit ćemo je s drugima. Nacrtali ste nešto s čim ste jako zadovoljni? Pošaljite, podijelit ćemo. Snimili ste svoje plesne korake, ili neku recitaciju, glumačku ulogu, smiješnu zgodu – u pravu ste: pošaljite i podijelit ćemo. I ne zaboravite, iako se ne viđamo redovito kao nekada, DND misli na vas. Ostanite doma, na sigurnom. I ZDRAVI!
Kolačići omogućavaju bolje korisničko iskustvo, prilagodbu sadržaja i analize posjeta web stranici. Postavke kolačića možete dodatno konfigurirati u Vašem web pregledniku.